Alumni Weekend Classmates

1950s

  • Thomas Carl '51

1960s

  • Janice (Brucklacher) Stebbins '60
  • Dick Raudabaugh '60
  • Bob Crockett '61
  • Joe Bunce '63
  • David Phillips '63
  • Eleanor (Little) Phillips '64
  • Larry McNeer '64
  • Phil Schonour '64
  • Carol (Irwin) Schonour '64
  • Jerrold Kyllo '64
  • William Lewis '64
  • Peter Colby '64
  • Robert Larsen '64
  • Jerry Poe '64
  • Constance (Rupp) Poe '64
  • Dave Piper '64
  • Ronald Fiske '64
  • Patricia (Gortner) Dietrich '64
  • Ed Ristau '64
  • Jeanne (York) Ristau '64
  • Tom Shields '64
  • Jan (Lawrence) Shields '64
  • E. Paul Evensen '64
  • Katherine (Satterthwaite) Heick '64
  • Henry Moonschein '64
  • Donald Reed '64
  • Lynn (Meincke) Reed '64
  • Donna (Potter) Hutchinson '64
  • Doris (Caldwell) McLaughlin '64
  • Wayne Stebbins '64
  • Martha (Yaple) Janners '64
  • Drue Sherman '64
  • Susanne (Norton) Doolittle '64
  • George Wilson '64
  • Leon McCaslin '64
  • Barry Boyer '64
  • Nancy (Snyder) Boyer '64
  • Reed Merino '64
  • Mardi (Kepple) Whipkey '64
  • Timothy Merkel '64
  • Monica (Randall) Hill '64
  • Lois Robinson '64
  • Eleanore (Kirchhof) Biancanello '64
  • Cynthia (Loomis) Eckert '64
  • Bill Lawry '64
  • Ruth Ann (Long) Riese '64
  • Mildred (Nagy) Rausa '64
  • Burrows Boston '64
  • Linda (Maurer) Lynn '64
  • Joanne (Crist) Brown '64
  • Larry Sanders '64
  • Maryanne (Warner) Datesman '64
  • Donald McLaughlin '65
  • Clemens Heick '65
  • Leona (Glenn) Foore '65
  • Karen (Dohrmann) Gibson '65
  • Louise (Gossler) Henry '65
  • Gail (Kleintob) Whitebread '65
  • Terry (Yeager) Colby '66
  • Paul Henry '66
  • Lois (Loncoske) Shoemaker '66
  • David Shoemaker '66
  • Dave Freet '68
  • Joseph Amico '69
  • Robb Curry '69
  • Robert Walker '69
  • Sally (Walton) Walker '69
  • Ilse (Korneke) Yeskey '69
  • Peter Lynn '69
  • Janet (Shickel) Miner '69
  • Peter Bruguiere '69

1970s

  • Jim Scott '70
  • Eldon Kuhns '70
  • Gary Bower '70
  • Mike Killmon '70
  • Ferna (Boudeman) Fetterman '70
  • J. Michael Schweder '71
  • Gary Spies '72
  • Rebecca (Box) Rowe '73
  • Joe Montesano '73
  • Lillian Weekes '73
  • Carol (Marsland) Schoch '73
  • Linda (Messerschmidt) Morse '73
  • Mark Pile '74
  • Steve Wiser '74
  • Robert Cardillo '74
  • Thomas Hunsberger '74
  • Robert Breitenbach '74
  • James Kelley '74
  • Pat (Stalgaitis) Coutright '74
  • Raymond Kownacki '74
  • William Macdonald '74
  • Anthony Latagliata '74
  • Ted Draude '74
  • David Hammett '74
  • Patricia (Zimmer) Latagliata '75
  • Mark McLachlan '75
  • Phil Courtright '76
  • Dave Roberts '77
  • Steve Weigle '77
  • Frank Kindler '77
  • Randy Parsons '77
  • Leigh (Thompson) Howe '78
  • Joyce (Gudmundson) Jamieson '78
  • Gary Spring '79
  • Cynthia (Long) Brown '79
  • Carolyn (Ames) Wilston '79
  • Nancy (Callery) O'Hanlon '79
  • Kimberlee (Hoffman) Fredo '79
  • Kimberly (Lazar) Bolig '79
  • Renee (Brosius) Salamone '79
  • Michelle Martz '79
  • Ann (Weitzel) Fuhrman '79
  • Suzanne (Caldwell) Orris '79
  • Carol (Woodruff) Yorks '79
  • Joanne Hullings '79
  • Diane Petersen-Wiggs '79
  • Joyce (Leahy) Monico '79

1980s

  • Karen (Sayman) Black '83
  • Bill Hessert '85
  • Mark Sitler '86
  • Nancy (Rudolph) Myers '86
  • Tim Myers '87
  • Matt Gartner '88
  • Wendy (Park) Myers '89
  • Margery Hinebaugh '89

1990s

  • Melanie (Harris) Taormina '94
  • Drew Marino '94
  • Andrew Weaver '94
  • Len Hahn '94
  • Cathy (Geisinger) Hahn '94
  • Mary Ann Wagner-Graham '94
  • Wendy (Boyton) Dobrynio '94
  • Scott Dobrynio '94
  • Deborah (DiOrio) Weaver '94
  • Shanon (Logue) Alves '94
  • Walter Chubrick '94
  • Mindy (Bierly) Gunn '94
  • Ann Kristin (Sestina) Osoba '94
  • Bob Martin '95
  • Christina Millard '95
  • Kathleen (Nathan) Arlin '97
  • Alison Gregory '97
  • Tracy (Uher) Stone '97
  • Mary-Louise Paucke Lovell '97
  • Chip Edmonds '98
  • Geoff Boblick '98
  • Terry McLaughlin '98
  • Kevin McFarland '98
  • Coley Crouse '98
  • Liz (Gruse) Baldridge '99
  • Greg Bell '99
  • Jamie Rodriguez '99
  • Lisa (Rutkowsky) Durand '99
  • Shirley Eiswerth '99
  • Sean Keffer '99
  • Hilary (Goundie) Emery '99
  • Kelly (Sprow) Pavelek '99
  • Ashley Lenig '99
  • Kelly (Spigelmeyer) Roth '99
  • Jennifer (Wolfe) Loschiavo '99
  • Wayne Dieffenderfer '99
  • Josh Sivers '99

2000s

  • Dustin Gehr '00
  • Katie (Wuestner) Bell '00
  • Stephanie (Olmstead) Annal '01
  • Chad Renn '01
  • Karen Uher '01
  • Austin Duckett '02
  • Steve Sharp '03
  • Jeremy Haloskie '03
  • Melissa Britcher '03
  • Robert Korsan '03
  • Sara (Iglio) Haloskie '04
  • Cassandra (Funk) Ramsey '04
  • Bernardo Urdaneta '04
  • Amy (Dowling) Reyes '04
  • Tricia Corrow-Korsan '04
  • Tiffany (Hillyard) Schall '04
  • Lauren (Stickley) Kohl '04
  • Cara DeMotte '04
  • Caroline (Iglio) Cusson '04
  • Lauren Evangelist '04
  • Russell Rabadeau '04
  • Cassie (Gordon) Rabadeau '04
  • Amy McCauley '04
  • John Kneisly '04
  • Christine (Colella) Zubris '04
  • Holly Young '04
  • Chan Ung '04
  • Robert Cusson '05
  • Michael Ruddy '05
  • Christian Shaffmaster '05
  • Amy Lewis '06
  • Annie DiSante '06
  • Angie Senard '06
  • Laura Seifert '06
  • Erin Dunleavy '07
  • Chelsey (Clark) Fisher '07
  • Elizabeth (Sauers) Casale '07
  • Sara (Bartlett) Dolan '07
  • Christine McIntyre '07
  • Lindsay Artz '07
  • Anna (Heffner) Rader '07
  • Eric Miller '07
  • Erin (Peterson) Miller '07
  • Jada Faulkner '07
  • Jessica Gough '07
  • Tony Mackin '08
  • Jamie (Rowe) Brown '08
  • Sarah Quinlan '08
  • AJ Francavilla '08
  • Dan Cannon '08
  • Rebekah (Shipe) Brigano '09
  • Jasmine Sanders '09
  • Devon Hart '09
  • Joseph Falchek '09
  • Christina Faust '09
  • Emily Saam '09
  • Trisha Hanssler '09
  • Sabrina Kaiser '09
  • Francesca Piscitelli '09
  • Emily Patton '09
  • Jess Lawson '09
  • Ashley Deitrick '09
  • Jamie Drucker '09
  • Stacey Komsa '09
  • Kayla Scott '09
  • Bob Zurowski '09
  • Sarah Miller '09
  • Steven Brown '10
  • Kari (Smith) Faherty '10
  • Scott Boyles '10
  • Amanda Brock '10
  • Kelsey Barrett '11
  • Drew Boyles '11
  • Tom Robinson '12
  • Michelle Herman '13
  • Kendra Boyles '13
  • Christina Moliterno '14

Friends and Family

  • Helene McNeer
  • Marie Spring
  • William Dietrich
  • Sharon Lewis
  • Dominic Brigano
  • Joe Guistina
  • Carol Larsen
  • Susan Pile
  • Angie Kyllo
  • Grace Evensen
  • Janet Moonschein
  • Chris Wise
  • Kevin Brown
  • Carol Sherman
  • Dolores Wilson
  • Donna McCaslin
  • Clair Black
  • Brian Durand
  • Michael Fredo
  • Dawn Artz
  • Thomas Artz
  • Lauren Fox
  • Mark Fox
  • Alissa Troutman
  • Bob Falk
  • Ann Merino
  • Juanita Raudabaugh
  • Ann Marie Keffer
  • Dustin Emery
  • Andrew Pavelek
  • Alissa Pavelek
  • Theresa Merkel
  • Denise Cardillo
  • Ronald Hill
  • Carl Loschiavo
  • Chawn Gehr
  • Simone Gehr
  • Camille Gehr
  • Don Whitebread
  • John Green
  • Stephanie Green
  • Bryan Graham
  • Mary Grace Graham
  • James Eckert
  • Andrea Kelley
  • Rachael Kneisly
  • Ginny Lawry
  • Jill Boblick
  • Hannah Boblick
  • Macy Boblick
  • Michael Boblick
  • Jessica Wenton
  • Michael Loverdi
  • Chloe Wenton
  • Donna Boston
  • Mike Weaver
  • Tony Alves
  • Mary Catherine Chubrick
  • Joanna Aul
  • Kevin Aul
  • Natalie Wenton
  • Morgan Wenton
  • Sloan Higbie
  • Sydney Higbie
  • Spencer Higbie
  • Anthony Loverdi
  • Rayana Loverdi
  • Terry Rapp
  • Jack Rapp
  • Vicki Boblick
  • Barry Boblick
  • Russ Ilgenfritz
  • Matt Ilgenfritz
  • Nancy Ilgenfritz
  • Bob Ilgenfritz
  • Tim Boblick
  • Lauren Boblick
  • Matt Wolf
  • Jamie Thompson
  • Rick Antonetti
  • Todd Gunn
  • Kate Nycz
  • Gail Pettinger
  • Thad Meckley
  • Terese Mackin
  • Andy Hartman
  • Jim Wiggs
  • Sue Beidler
  • George Datesman
  • Tanner Baldridge
  • Gigi Baldridge
  • Chelsea Moore